PRIVATE HIGH SCHOOL

GAUDIUM et STUDIUM

POZNAŃ

START E-DZIENNIK REKRUTACJA KONTAKT MENU ☰

Lokalizacja

Budynek szkoły jest położony przy ulicy św. Michała 50. Zaletą tego miejsca jest centralna lokalizacja (2 000 m od Starego Rynku) i szybki do niego dojazd z większości dzielnic Poznania. Szybkie arterie komunikacyjne (ul. Warszawska, rozbudowana Lechicka, Prymasa Hlonda) i tramwaj - ul. Warszawska i nowa trasa Poznań Zawady.

Rozbudowa szkoły

Obecnie, budynek jest przygotowywany na przyjęcie kolejnych uczniów. Już w tej chwili to nowoczesna i jedna z najlepiej wyposażonych placówek edukacyjnych w Poznaniu.

Wnętrza mają swój niepowtarzalny klimat.

Szkoła jest w ciągłej rozbudowie, docelowo będzie zajmowała powierzchnię ok. 10.000 m2 i znajdą się w niej wszystkie pomieszczenia niezbędne do optymalnej edukacji uczniów.

Spacer po szkole

Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa powrót

Wizualizacja nowego budynku

Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa Galeria klasowa powrót